Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Materská škola - Vianočná akadémia

Žiaci materskej školy vítali Vianoce

      Vianoce sú najkrajšie sviatky roku. Všetci si ich prajeme šťastné a veselé, pokojné, duchovné  či štedré.  Už počas adventu prinášajú do našich sŕdc to dobré. Ľudia sú k sebe milší a každý, komu sa táto atmosféra dostane pod kožu, chce prispieť svojou krásnou a trblietavou troškou.

       Aj deti  zo štyroch tried MŠ Svinná pridali svoju trblietku adventu vystúpením na vianočnej akadémii 13. decembra v kultúrnom dome našej obce.  Pod pedagogickým vedením pani učiteliek zaspievali vianočné piesne, v divadelných mini scénkach sa premenili na zvieratká, ktoré zachraňovali Vianoce. Kamaráti pomohli nájsť stratenému tučniakovi  rodičov, aby ani on nezastal počas Vianoc sám. Biela zima s nami letí na saniach, tancovali najmenší. 

       Deti Vám, milí rodičia, starí rodičia a diváci zapriali šťastné a veselé na javisku. My, učiteľky, Vám ich prajeme teraz. Nech to dobré, čo prinášajú, zostane dlho v srdciach všetkých. 

 

                                                                                                                 Alena Bieliková

                                                                                                     učiteľka materskej školy


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka