Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

20 PQM Svinná Samcy 2:1  (20:17, 12:20,10:9)
21 PQM Svinná Horňácko 2:0  ( 20:10, 20:6 )
22 PQM Svinná Světlušáci 2:0  (20:8, 20:9)
23 PQM Svinná Old Stars 2:1  (16:20, 20:12, 10:5)

Dňa 7.2.2016 sa uskutočnilo predposledné kolo VVL. Odohrali sme päť víťazných zápasov, avšak stratili sme dva sety čiže dva body. V našom tíme chýbal Maťo Ducký a bolo to poznať na našej hre.

V prvom  zápase sme nastúpili proti družstvu Nevadí. Zápas bol v našej réžii a vyhrali sme ho 2:0. Následne sme odohrali zápas s družstvom Samcov zo Starého Mesta, ktoré sa posilnilo o smečiara. Zápas bol ozdobou dňa a nakoniec sme ho vydreli v pomere 2:1 v tiebreku 10:9. V tomto zápase by som chcel vyzdvihnúť bojovnosť a morálku družstva. V treťom a štvrtom zápase sme potvrdili rolu favorita a oba zápasy sme vyhrali v pomere 2:0. V poslednom zápase proti nám nastúpil Old Stars, ktorý sme v jesennom kole porazili 2:0. S týmto vedomím, že to bude v našej réžii sme nastúpili na zápas. Avšak v prvom sete sme sa hľadali a trápili na príjmoch ako aj v hre v poli. Naopak náš súper bol od začiatku namotivovaný a sústredený. Motivácia bola aj spôsobená vyhlásením organizátora, že kto nás porazí dostane basu šampanského. V prvom sete sme len súpera doťahovali a preto sme ho prehrali. V druhom a treťom sete sa naša hra zlepšila vo všetkých smeroch do toho sa pridalo naše srdiečko, čo viedlo k otočeniu zápasu.

Náš prenasledovateľ Holíč-Kúty nezaváhali ani v jednom zápase (bez stratu setu) a náš náskok zúžil na jeden bod.

Všetko sa rozhodne poslednom kole, tak nám držte palce.