Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Pomôžme v núdzi

Pomôžme

Osud sa s človekom častokrát zahráva. Nikto z nás ani netuší, čo všetko mu postaví do cesty. Ťažké chvíle osud pripravil aj mladej rodine nášho občana pána Martina Furdana. V pondelok 21.12.2009 im vyhorel rodinný dom, ktorý zostal po požiari neobývateľný. Je to obrovská tragédia.

Je čas predvianočný, kedy sa pripravujeme na štedrý deň a na narodenie Pána Ježiša. Je to čas, kedy otvárame svoje srdcia, nielen jeho prícho-du, ale aj jeden druhému. Teraz sa každému z nás ponúka možnosť otvoriť srdce a podať pomocnú ruku svojmu blížnemu.

V pondelok 21.12.2009 sa vo večerných hodinách konalo mimoriadne zasadnutie obecného zastupiteľstva, ktoré riešilo toto nešťastie. OZ schvá-lilo založenie samostatného účtu na finančnú pomoc postihnutej rodine.

Vážení občania, poslanci obecného zastupiteľstva a pracovníci obecného úradu Vás touto cestou prosia o pomoc pre rodinu Furdanovú. Občania môžu prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na číslo účtu 0668459030, ktorý je zriadený v DEXIA banke Slovensko (numerický kód 5600):

- bezhotovostným prevodom na uvedené č. účtu

- hotovostným vkladom na uvedené číslo účtu v DEXIA banke

Slovensko (vklad je bez poplatku)

Občania, ktorí nemajú možnosť poslať peniaze na účet, môžu ich

osobne priniesť do kancelárie obecného úradu (budova starej požiarnej zbrojnice).

Tieto peniaze budú taktiež vložené na uvedený účet.

Som presvedčená, že osud tejto rodiny nenechá nikoho z nás ľahostajným a pomôžeme jej dostať sa z najhoršieho.

Skúsme dať našim blízkym o jeden - dva darčeky pod stromček menej a obdarujem tých, ktorí sa práve teraz ocitli v núdzi.

Vianoce sú o láske - tak ju teda šírme nezištnou pomocou blížnemu, potom nadobudnú ten správny zmysel.

Pomôžme im !!!

 


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka