Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

PQM Svinná víťazom Veselskej volejbalovej ligy !!!!!!

24 PQM  SVINNÁ Postradatělní 2:0  ( 20:7, 20:6 )
25 PQM  SVINNÁ DTJ Květná 2:1  (12:20, 20:17, 10:8 )
26 PQM  SVINNÁ Vidláci 2:0 ( 20:13, 20:15 )
27 PQM  SVINNÁ RZP 2:0 ( 20:10, 20:10)
28 PQM  SVINNÁ Panika 2:0 ( 20:7, 20:6 )

Dňa 6.3.2016 sa uskutočnilo posledné kolo VVL. Čakalo nás päť náročných zápasov nielen po hernej ale hlavne po psychickej stránke. Pred poslednými zápasmi sme mali náskok jedného bodu pred Holíčom. Prvý zápas sme odohrali s mladými z Veselí nad Moravou s výsledkom 2:0. Potom nasledoval ťažký súper z Květnej. Prvý set bol z našej strany nervózny, čo sa prejavilo na hre s výsledkom 12:20. V druhom sete do stavu 15 bodov sme súpera len doťahovali. Po zobratí technickej prestávky sme na palubovku vybehli odhodlaním, že zápas otočíme. Zlepšila sa hra v poli aj na blokoch a set sme vyhrali 20:17. V rozhodujúcom sete sme od druhého bodu vyhrávali a zlepšenou hrou z druhého setu sme zápas doviedli do víťazného konca. Musím konštatovať, že zápas bol po športovej stránke na vynikajúcej úrovni. Nechýbalo nasadenie, atmosféra ani emócie...........

V treťom, štvrtom a v piatom zápase sme nastupovali s vedomím, že ak vyhráme  hocijakým výsledkom(aj strata setov) staneme sa celkovým víťazom. Všetky zápasy sme vyhrali a tým naše snaženie vyhrať ligu sme dotiahli do víťazného konca!!! Všetkým, za skvelú reprezentáciu Svinnej patrí veľká vďaka.

Dňa 24.3. o 20:00 hod bude slávnostne vyhodnotenie ligy vo Veselí nad Moravou. Už sa teraz všetci tešíme...........