Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Svinná na víťaznej vlne...

Dobojované! Svinná je majstrom Veselskej volejbalovej ligy!

         Nebolo to tak dávno, čo vznikol nápad opäť si trochu zašportovať na úrovni. Preto sme sa prihlásili do tejto ligy pod hlavičkou PQM Svinná. V celom turnaji nás čakalo 14 protivníkov a celkovo 28 náročných zápasov. Od prvého kola naše výkony naberali postupne na kvalite. Kvalita a skúsenosti nášho kolektívu výrazne prevyšovala ostatných súperov, i keď treba pripomenúť, že nám odvážnym prialo aj to šťastie, ktoré neraz strhlo víťazstvo v ťažkom zápase na našu stranu. No v neposlednom rade treba povedať, že sme to boli my, naša bojovnosť, odhodlanie a túžba ísť si za víťazstvom. Z 28 zápasov sme prehrali len jeden jediný zápas, čo si zaslúži uznanie.

       V športe je dôležité byť cieľavedome a vedieť si ísť za svojím bez ohľadu na čokoľvek. Preto poďakovanie patrí všetkým hráčom a hráčkam, čo reprezentovali  Svinnú: Mirka Ferencová, Marcelka Nechalová, Barborka Mokrá, Martin Dúcky, Roman Miškolci, Marián Hajáš, Tomáš Beňo, Milan Vajčner, Dalibor Peley, Roman Cibik, Martin Tomaška, a v neposlednom rade  kapitán Róbert  Myšák. Tento kolektív dokázal na ihrisku aj nemožné a z turnaja si odniesol krásne spomienky a nezabudnuteľné volejbalové momenty! Po poslednom kole sa niektorí  vyjadrili, že končia. Preto by som im rád poďakoval za výkony a reprezentáciu mojej obce a poprial, všetko dobré v pracovnom a súkromnom živote. Dík za pekné chvíle..........

     Ďalej by som rád poďakoval všetkým, ktorí nám boli nápomocní za našou cestou na vrchol, hlavne našim sponzorom a teda veľké ďakujem patrí: OÚ Svinná, PQM, ASMY Svinná, SVH s.r.o. Kameničany, DARJA s.r.o. Kameničany, Autodoprava Chorvát, Trenčianska Turná.

Športovať v dnešnej dobe nie je lacná záležitosť, preto ešte raz ďakujeme za vašu podporu.

       Za zmienku stojí naše pokračovanie v činnosti. Družstvo Svinná sa prihlásilo do nasledujúceho ročníka VVL a už teraz sa tešíme na ligu a ďalšie turnaje!

                                                                                                                         Robert  Myšák  a Martin Dúcky

volejbal Svinná

volejbal Svinná


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka