Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

V.ročník zmiešané družstvá

Turnaj vo Svinnej

Dňa 25.6.2016 sa uskutočnil V. ročník  zmiešaných volejbalových družstiev ,,Slovensko- Česko“  v malebnej obci Svinná. Turnaj sa uskutočnil po dvojročnej odmlke zavinenej neochotou bývalého predsedu TJ .....Turnaj sa odohrával v areáli TJ Štart Svinná na tréningovom futbalovom ihrisku. Počas celého dňa sme mali možnosť vidieť množstvo zápasov, ktoré prebiehali súčasne na dvoch trávnatých ihriskách. Počas celého dňa museli hráči a hráčky čeliť obrovský horúčavám ale aj napriek ťažkým podmienkam sme videli množstvo kvalitných volejbalových zápasov. Na turnaji sa zúčastnilo celkovo sedem tímov 4 slovenské a 3 moravské(Slušovice sa deň pred turnajom odhlásilo). Po základnej a štvrťfinále sa do semifinále prebojovali: Nezdenice:Umbakarna 2:0 a Svinná: VKV 1:2. Vo finále si Nezdenice porazili VKV BN 2:0 a o 3. miesto Svinná:Umbakarna BN 2:0. Konečné poradie:              

                                              1. Břidilove Nezdenice

                                              2. VKV Bánovce BN

                                              3. PQM SVINNÁ

                                              4. Umbakarna BN

                                              5. Postradatelní Veselí n/M

                                              6. GMG Zlín

                                              7. Mumáci SVINNÁ

       Ako aj predchádzajúce a tento turnaj bol výnimočný tým, že slovenské družstvá súperili proti českým družstvám. Pritom jednotlivé tímy bojovali za svoj národ ako aj o individuálne umiestnenie. V československom súboji sme uspeli prvýkrát my, keď sme porazili české družstvá o jeden set v pomere 21:20.  Počas celého dňa bol k dispozícii bufet s kvalitným občerstvením. Na ihrisku súčasne s turnajom prebiehala súťaž vo varení gulášu. Pre deti bol pripravený nafukovací hrad.

    Na záver sa chceme poďakovať sponzorom a to: PQM, Procas, s.r.o. Svinná, ako aj výboru TJ Štart  Svinná a predsedovi p. Hankocimu, za ich ochotu aby sa tento turnaj uskutočnil. Vďake  patrí všetkým tímom vo varení guľáša. P. Gaľkovi a jeho manželke za občerstvenie, obsluhe Zuzke, Kajovi, ostatným, čo pomáhali pri obsluhe a v neposlednom rade všetkým hráčom a hráčkam. Zároveň si vás dovoľujeme pozvať na ďalší ročník a všetci sa na vás veľmi tešíme.

 

                                                                                                                          Športu zdar!

                                                                                                                                                     Róbert Myšák

ceny

Víťazi Břidilove Nezdenice


 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka