Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Venček

Na prelome rokov 2008-2009 sa v našej obci uskutočnil pod vedením Ing. Radoslava a Ing. Silvie Ondrášových kurz spoločenských tancov a spoločenského správania pre mládež. Zúčastnilo sa ho 24 detí z našej obce: Beňová Mária, Galko Miroslav, Gallo Jakub, Illová Katarína, Jarabí Martin, Kollár Matej, Kopecká Katarína, Krchníková Kristína, Krpelánová Lenka, Kyselicová Katarína, Kytová Patrícia, Laštík Peter, Lobotková Katarína, Marček Adam, Matušech Matej, Mikulovský Branislav, Myšák Jozef, Nagy Imrich, Roháčová Lenka, Rosenbergová Denisa, Strhárska Viktória, Sbjak Marek, Subjaková Monika, Vančová Andrea.
Počas štyroch mesiacov intenzívnej, každo-týždňovej prípravy sa postupne tanečníci naučili základným krokom anglického valčíka, čače, polky, mazurky, tanga, foxtrotu, letkisu, rocken-rollu, viedenského valčíka, jivu, čardášu, bluesu i country.
Krásnym zavŕšením úsilia manželov Ondrášových a ich zverencov bola 31.1.2009 slávnostná prehliadka tancov – Venček. Rodičia, príbuzní a kamaráti mohli sledovať ako sa z detí stávajú mladé dámy a páni. Príjemný večer sa nezaobišiel ani bez korunovácie kráľovnej a kráľa parketu a veľmi obľúbeného „venčekového tanca“.


 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka