Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Výsledky žiakov v súťažiach 2006/2007

Účasť a výsledky našich žiakov v predmetových olympiádach, športových a záujmovo-umeleckých súťažiach v školskom roku 2006/2007

 
  • Rozprávkové vretienko (krajské kolo) Viktória Strharská 8.roč- 1.miesto
               - účasť v celoslovenskom kole
 
  • Prednes kresťanskej poézie a prózy- A. Lobotková 8.roč., M. Lobotková 7.roč.
  • Šaliansky Maťko (okresné kolo)- D.Jakubíková 6.roč., K.Hiklová 2.roč.-3.miesto
  • Hviezdoslavov Kubín -(okresné kolo)-  V. Barišová 2.roč.- próza
                                                                                    B.Petrovská 3.roč.- poézia
                                                                                    B.Mikulovský 5.roč.- próza 2.miesto
                                                                                    D.Belejová 6.roč.
                                                                                    M.Jarabá 8.roč.
                                                                                    V.Strharská 8.roč. 1.miesto
  • Trenčianske hodiny(obvodné kolo)- M.Cabala 2.roč., E.Cabala 4.roč, D. Hromníková 9.roč.- 3.miesto
  • Slávik Slovenska- D. Hromníková 9.roč., K.Laššová 3.roč.

  • Súťaž zdravotníkov- 1.stupeň- P.Ježíková, P.Lobotková, K.Kopecká, I.Nagy, M.Bošanský, B.Rosenbergová-  7.miesto
                                                 2.stupeň-  D. Hromníková, M.Kopecká, N.Ježíková,  
             K.Krchníková, S.Brachtýrová, K.Tomášiková- 5.miesto
 
  • Matematická olympiáda (okresné kolo)- 1.stupeň- Beňová, Marušincová, M.Bošanský, I.Nagy 4.roč.- 1.miesto
             2.stupeň   5.roč.- K. Kyselicová3.miesto, K. Lobotková, I.Kojdová
                              6.roč.- M.Matušech
                              7.roč.- T.Masár-  9.miesto, A.Saloň
                              9.roč.- M.Kopecká
  • Pytagoriáda (okresné kolo)- M.Kyjac 7.roč., M.Hečko 8.roč.

 

  • Futbal mladší žiaci (malý futbal-okresné kolo)- P.Gajdoš, M.Bošanský, J.Myšák, M.Kollár, A.Strharský, A.Marček, M. Jarabý, S.Lobotka, J.Hečko, R.Halás, L.Beňo, J.Varhaník, A.Saloň, T.Masár-4.miesto
  • Futbal starší žiaci (veľký futbal-okresné kolo)- , R.Halás, L.Beňo, J.Varhaník, S.Lobotka, A.Marko, A.Košík, M.Kollár, L.Rosenberg, R.Ševčík, M.Vondra, A.Bilčík, M.Judiny, A.Saloň, T.Masár, P.Gunár, M.Kyjac-2.miesto
  • Futbal starší žiaci (malý futbal)- , R.Halás, L.Beňo, J.Varhaník, S.Lobotka, A.Marko, A.Košík, M.Kollár, L.Rosenberg, R.Ševčík, M.Vondra, M.Procaccio, P.Gunár, M.Kyjac
  • Futbal dievčatá- I.Halásová, D.Orsághová, A.Lobotková, M.Masárová, S.Brachtýrová, K.Kováčová, D.Rosenbergová, E.Lobotková, S.Zaťková, S.Faturová, E.Masárová, P.Kytová

 

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

webygroup

Úvodná stránka