Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Žiacky turnaj

BEMY CUP 2011
/TENISOVÝ TURNAJ ŽIAKOV/

Dňa 25.06.2011 sa v športovom centre p. Milana Beleja vo Svinnej uskutočnil 4. ročník tenisového turnaja žiakov- BEMY cup 2011. Turnaj otvoril jeden z organizátorov turnaja Robo Myšák, ktorý informoval hráčov o programe a štruktúre turnaja a poprial im veľa šport. úspechov.

Turnaja sa zúčastnilo desať chlapcov a dve dievčatá, ktoré boli samostatne vyhodnotené. Účastníci turnaja boli rozlosovaní do štyroch skupín. V každej skupine bol nasadený hráč podľa umiestnenia v predchádzajúcom ročníku. (Minuloročný víťaz Erik Myšák sa turnaja nezúčastnil, pretože je už registrovaným hráčom STZ a okrem toho v tento deň absolvoval turnaj družstiev v Skalici.) Zo skupiny postúpili prvý dvaja do štvrťfinále, víťazi do semifinále a porazení skončili na 5. až 8. mieste. Finálový zápas predviedli hráči Martin Farkaš – Filip Krajčík. O 3. miesto si zahrali Adam Marček a Lukáš Kuchtiak.

9. až 10. miesto: Imrich Nagy, Filip Vondra

Hosťom turnaja bola sokoliarska skupina sv. BAVONA z Banskej Štiavnice, ktorá predviedla ukážku výcviku dravcov ako aj ich umenie lovu. Okrem toho umožnila všetkým hráčom i návštevníkom vyskúšať si osobne chytiť dravca na ruku a odfotiť sa s ním. Chcem týmto poďakovať pánovi Michalovi Palovi a jeho dievčatám - sokoliarkám Ninke Kopuncovej, Lucke Hudecovej a Janke Tulipánovej za to, že prijali moje pozvanie a spríjemnili tenisové popoludnie.
      Poďakovanie patrí hlavne organizátorom turnaja Milanovi Belejovi, ktorý poskytol zadarmo športový areál a zabezpečil občerstvenie (guláš, párky) pre hráčov a Robovi Myšákovi, za zabezpečenie pohárov, medailí ako aj za vybavenie sponzorských darov, vďaka ktorým bolo možné obdariť každého hráča. Vďaka patrí aj Občianskemu združeniu BRATINOVEC za pomoc a spoluprácu.